Affiliate síť Dognet rozvíjí affiliate trh: Přináší knížku o online a affiliate marketingu pro každého marketéra a publishera

Rok od prvního vydání je k dispozici nová kniha o online marketingu se zaměřením na affiliate marketing. Pracovalo na ní 30 odborníků na online marketing z Česka a Slovenska, má 43 kapitol a přes 500 stran. Je primárně určena pro obsahové affiliate publishery. Učí je, jak dělat affiliate projekty s maximální přidanou hodnotou pro inzerenty.

První vydání mělo velký úspěch. Tisícovka tištěných knih a stovky e-booků se rozebraly za deset měsíců,” říká Štefan Polgári, Managing Director affiliate sítě Dognet a zároveň hlavní koordinátor projektu Super Affiliate Academy.

Pro čtenáře TyInternety jsme připravili 50% slevu na tuto knihu. Použijte kupón „tyinternety” a máte to za „náklady“ s poštovným zadarmo.

Tato kniha s podtitulem „Online marketing – tvorba zarábajúceho webu” zdaleka není prvním publikačním počinem sítě. Vloni vydali knihu pro inzerenty, kteří provozují affiliate kampaně, a to v slovenštině, maďarštině a samozřejmě češtině. „Vzdělávání je pro nás klíčové už od založení sítě. Investujeme do něj často až příliš mnoho,” směje se Júlia Ferancová, Key Relationship Manager sítě, která má na starosti ty největší partnery a inzerenty a spolupráci mezi nimi.

V rámci obsahu knížky najdeme klasické témata, jako je SEO, PPC, content marketing, sociální sítě nebo email marketing. Nechybí ale ani specifičtější kapitoly, jako je expanze projektu, tvorba landing pages, budování značky online projektu. V závěru obsahuje kniha devět bonusů z pera různých affiliate partnerů. Jde o velmi silné know-how nebo motivaci pro začátečníky.

Zárukou kvality obsahu jsou známá jména z online prostředí. Své místo si tak v knížce našli odborníci, jako Filip Podstavec z Marketing Mineru, Zdeněk Dvořák, Jakub Čižmár nebo Petra Dolejšová z eLegal. Díky dlouholetým zkušenostem naplnili své kapitoly obsahem s maximální přidanou hodnotu.

Knihu podpořilo několik sponzorů. Také díky nim bude síť Dognet zdarma distribuovat knihu více než tisícovce studentů marketingové komunikace v Česku a na Slovensku. „Vše děláme proto, abychom podpořili trh a vychovávali nové, kvalitní affiliate publishery. Vůbec nám nevadí, že děláme práci i za konkurenty,” dodává Roman Dobiáš, Country Manager pro Dognet Czechia.

Total
0
Shares
Další články