AFFILHERO je první československá konference o affiliate marketingu

Affiliate marketing je stále rozšířenějším monetizačním nástrojem, a tak se osm affiliate sítí rozhodlo, uspořádat na toto téma velkou konferenci. Brněnská AFFILHERO je tak první československou konferencí svého druhu, jež chce téma affiliate marketingu podporovat.

AFFILHERO CONF. se koná 23. září v Hotelu International v Brně a přivítá všechny, kdo affiliate marketing jako monetizační nástroj online trafficu a projektů využívají nebo se o něm chtějí dozvědět více. Největší zaměření bude na publishery, na jejichž kreativitě celá výkonnost affiliate marketingu stojí.

„Chceme přinést něco nového. Takové malé fórum, kde se sjedou publisheři a budou sdílet a čerpat know-how,“ vysvětluje myšlenku akce její koordinátor Štefan Polgári. AFFILHERO je proto postavena především na networkingu, jelikož právě při „offline“ střetnutích dochází k cennému předávání znalostí a zkušeností, které affiliate marketing posouvají dále.

V Brně by se měli sejít opravdu ti nejlepší hráči z oboru, protože se na organizaci podílí osm jinak konkurenčních affiliate sítí, které na českém a slovenském trhu působí. Jedná se o AffiliateClub, AffilNet.cz, Dognet, eHub, eRetail, eSpolupráci, Hyperii a Potenzu. Všichni mají na AFFILHERO společný cíl – co nejvíce vzdělávat publishery a podpořit celý trh.

Tedy právě pro pokročilé „affiláky“, kteří monetizují mediální prostor přes affiliate, jsou určené čtyři workshopy, ale také několik přednášek, které celou problematiku vysvětlí i začátečníkům včetně majitelů online projektů, protože i ti by mohli mít o affiliate marketing zájem. Vedle těchto oficiálních bloků bude vše připraveno pro již zmíněný networking jako největší přidanou hodnotu AFFILHERO.

Vstupenka na konferenci stojí 1 199 korun a v ceně je také kompletní občerstvení, večerní raut a otevřený bar.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ozvěny Louskáčku 2013: Jak to vidíme my

Minulý týden český Art Directors Club společně s Asociací komunikačních agentur rozdával asi nejprestižnější ocenění, která se u nás v reklamě dají vyhrát. Nás přirozeně moc nezajímají klasické kategorie (jenom částečně), ale hlavně ty digitální. A i když jsme si naši lehkou rozpačitost původně chtěli nechat jenom pro sebe, nakonec to nešlo zastavit a muselo to jít ven.