A vy už máte svoje #Jagrselfie? Aneb co se na internetu hledalo minulý týden

Trocha toho dojetí, vtipu internetového publika a nakonec i největšího, nejdražšího a nejdiskutovanějšího tunelu Česka. A teď víte o vyhledávání minulého týdne na Seznamu to nejzásadnější. Ovšem podrobnosti taky stojí za to. Čtěte, a pak můžete rovnou fotit nějakou tu selfie.

Trocha toho dojetí, vtipu internetového publika a nakonec i největšího, nejdražšího a nejdiskutovanějšího tunelu Česka. A teď víte o vyhledávání minulého týdne na Seznamu to nejzásadnější. Ovšem podrobnosti taky stojí za to. Čtěte, a pak můžete rovnou fotit nějakou tu selfie. 

Kromě naší top pětky vás musíme ujistit, že Česko samozřejmě nezapomnělo ani na Ano, šéfe! (na sedmém místě). Zásadní publicitu si získalo i heslo Prsakoule.cz (na šestém místě), což nás těší. Už proto, že prsa jsme si ošahali taky.

1. Kateřina Wiesnerová Kučerová – nárůst hledanosti o 2 248 %

Srandičky až od druhého místa, na tom prvním tentokrát nenajdete nic veselého. Kateřina Wiesnerová, která získala v roce 2006 titul Miss aerobik, zemřela začátkem září na agresivní formu rakoviny ve věku, kdy ostatní zakládají rodiny – bylo jí pouhých 28 let. Asi právě proto ten velký zájem. Neštěstí jiných lidí zkrátka fascinuje už odjakživa.

2. Česko Slovensko má talent 17. 9. 2015 Gombitová – absolutní nárůst

Co baví diváky na reality show Česko Slovensko má talent nejvíce? Všechno! Když porota ztrapňuje nesoudné účastníky, anebo naopak, když se zjeví někdo, kdo uhrane i babičku, která si právě za dveřmi v kuchyni vaří kávu. To se po dlouhé době povedlo 22leté Gyöngyi Bodišové. Má to příběh – dívka si prošla dětským domovem i životem na ulici; má to talent – song Mariky Gombitové Vyznanie podala tak suverénně, že před smrští emocí nebylo úniku. Režisér jásá, oko divákovo nezůstane suché, všichni jsou spokojení.

3. Jágr v posteli, Kateřina Provazníková – absolutní nárůst

ODHALENÍ: Jarda Jágr je nejen bůh, ale i muž! Svodům modelek a krasavic podléhá celkem pravidelně, ale tentokrát narazil na takovou, která si společné dostaveníčko zdokumentovala selfíčkem se spícím idolem dívčích srdcí. O fotku se podělila s kamarády a ty nenapadlo nic lepšího, než hokejistu vydírat. Když neuspěli, rozhodli se delikátní materiál rozeslat, kam jen se dalo. Výsledek? Bulvár má senzaci, Katka a její přítel (prý Jágrův velký fanoušek!) z ostudy kabát a Jarda… Ten si u fanoušků vlastně šplhnul. Je to vidět na jeho Facebooku i třeba na tom, jak teď lidi zběsile vytvářejí a sdílejí #jagrselfie.
jagr selfie

 

https://instagram.com/p/78EvSuix-Q/

https://instagram.com/p/7172xJRKTp/

 

4. iPad Air – nárůst hledanosti o 3 033 %

Když firma Apple oznámí vydání své žhavé „íčkové“ novinky, je kolem toho vždycky humbuk. Chystaný iPad Air 3, jehož premiéra byla letos zatím odsunuta (jasně, chápeme, dělat drahoty prostě zvýší zájem, a Vánoce jsou až za dvěma rohy), zaujal nejednoho milovníka technologických vychytávek. Podle zákulisních informací se Air 3 ale dostane na trh ještě letos. Náhoda? Nemyslíme si.

ipaid air meme

5. Tunel Blanka odkud kam – nárůst hledanosti o 31 400 %

Neuvěřitelné se stalo skutkem a po všech těch dohadech, zda Blanka je, či není tunel, se i tento tunel všech tunelů dočkal svého otevření. Jako první si stavbu za 37 miliard vyzkoušel Ital ve stařičkém fiatu. „Bylo to velmi dobré, zajímavé,“ prohlásil. Výstižněji bychom to sami neřekli. Snad jen, že to byla trochu drahá sranda a že toho bylo trochu moc.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Debilní Kecy Studentů jako virál pro Click and Study

Nestává se nám zas až tak často, že by se v jednom článku propojily jak české startupy, tak české virály, ale stát se to evidentně může. Viralbrothers dali do kupy další díl nekonečného seriálu Debilní Kecy - tentokrát se studenty pro český startup Click and Study.