7 nejzajímavějších agenturních PF pro rok 2014

Již popáté přinášíme přehled nejlepších agenturních PFek od českých a slovenských digitálních a reklamních agentur. Podívejte se na ty nejlepší, co jsme našli.

Pořadí je čistě náhodné. Nezapomeňte úroveň a kreativitu srovnat i s předchozími ročníky:

FG Forrest

Hitem letošního roku jsou jednoznačně jednostránkové scrollovací weby s paralaxou, nejinak je tomu i u novoročních přání. Jako třeba u FG Forrestu.
pf2014.fg.cz
Screen Shot 2013-12-30 at 10.30.20

MEDIA FACTORY

U Media Factory nechybí ani videa s vánoční tématikou.
mediafactory.cz/pf2014/
Screen Shot 2013-12-30 at 10.44.24

KINDRED GROUP

Kindred Group v čele s Michalem Nýdrlem jako kmotrem.
xmas.kindredgroup.com
Screen Shot 2013-12-30 at 11.09.50

etnetera

etnetera každoročně vydává vlastní humoristickou ročenku ETN Plesk 2013. S nedávným oznámením o ukončení vydávání plátku Sorry by tohle mohl být solidní zástupce.
Screen Shot 2013-12-30 at 11.13.02

ZARAGUZA digital

Zaraguza nás se svými přáníčky baví každý rok. Letos dokonce slovenští kolegové připravili hned dvě PF. Jedno pro programátory, adminy a majitelé webů: kaporkarol.sk a druhé standardnější:
minimalpf.com
Screen Shot 2013-12-30 at 10.32.41

Digita.sk

Slovenská Digita a jejich předělávka GTA.
digita.sk/pf2014
Screen Shot 2013-12-30 at 10.55.46

Made by Vaculik

Pokud se vám žádné z předchozích přání nelíbilo, neváhejte a zbavte se jich.
uglygreetings.com
Screen Shot 2013-12-30 at 10.37.43

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

E-shop konzultant Jan Kalianko: Konkurovat nejnižšími cenami na e-shopech je to nejhorší

E-shopům pomáhá řešit problémy a radí jim, jak vydělávat víc peněz. Na toto téma napsal i E-shop knihu, kterou pravidelně aktualizuje. Své zkušenosti využívá i při vedení vlastního obchodu světbot.cz. Jan Kalianko v rozhovoru pro TyInternety.cz mluví o tom, jaké chyby e-shopy dělají, ale také o plánované konferenci OnCon, zaměřující se na digitální marketing a online byznys, kterou spoluorganizuje. Tedy, pokud na ni vybere dost díky crowdfundingu.
Přečtěte si více

Salát pěstovaný v obýváku i kurz hrdinství – hlasujte v Social Impact Award

Už jste slyšeli o aquaponii? Jde o metodu pěstování rostlin, která pro ně získává živiny chovem ryb. Taková zahrádka propojená s akvárkem. Jeden z projektů Social Impact Award ji chce dostat do domácností nejlépe všech. Nebo "dost übercool" obal Frusack jako ekologická verze igelitek – to jsou jen dva z dvanácti projektů společensky prospěšných startupů, které teď bojují o přízeň veřejnosti. Takže podívejte, jaké mají studenti nápady a rozhodujte o těch, které si odnesou v rámci SIA cenu.
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Superúspěšný fake fail, iPhone parodie a trocha dojímání

Uplynulý týden ovládnul svět virálních videí Jimmy Kimmel. Ukázal, že umí udělat virální video bez toho, aniž by v něm hrál a aniž by kdo věděl, že je od něj. Následně to světu řekne a je to ještě úspěšnější virální video než to první. Kromě toho se podívejte na hypnotický song o liškách, skvělou parodii na nové iPhony a dojměte se s Guinessem (jo!) a žvýkačkami (fakt!).