Rohlik.cz docestoval do pěti dalších měst

Praha a Brno Rohliku nestačí – online supermarket přidává rovnou pět nových měst. A to Plzeň, Liberec, Ústí nad Labem, Hradec Králové a Pardubice. 

Rozšiřil se tak na celkem 2,5 milionu obyvatel. Slibuje jim nákup do 4 hodin od objednání. Chlubí se přitom tím, že je obsluhuje z pražského skladu, a to vlastními auty a kurýry.

“V roce 2016 jsme se soustředili na Prahu. Poptávka je zde tak velká, že na expanzi nebyl prostor,” uvádí Tomáš Čupr, zakladatel Rohlik.cz, s tím, že je projekt letos připraven rozšířit se i do dalších měst.

Rohlikcz_mapa_expanze

Zákazníky v nově otevřených městech bude Rohlik.cz obsluhovat z pražského skladu, a to výhradně prostřednictvím vlastních aut a kurýrů. Díky tomu nabídne komfort expresního a přesného doručení během několika málo hodin od objednávky a identický sortiment, jaký znají pražští zákazníci. Ten je v základu totožný s nabídkou běžných supermarketů, Rohlik.cz ale nabízí i potraviny, kvůli kterým je jinak nutné oběhnout více specializovaných prodejen.

Rohlik se rozšiřuje aktivně. Na konci loňského listopadu nabídl zákazníkům možnost vyzvednout si nákup i na benzínkách – zatím jen těm pražským s tím, že bude službu ladit a rozšiřovat.

Diskuze k článku