FastCentrik nově nabízí svým e-shopům platby přes ThePay

E-shopová řešení na platformě FastCentrik mohou pro své zákazníky nově začít využívat platební bránu ThePay. Ta e-shopům nabízí na dvě desítky platebních metod, z nichž si bez problémů vybere každý zákazník.

Společnost ThePay nabízí kromě tradiční platby kartou také stále populárnější předvyplněná bankovní tlačítka nebo platbu pomocí QR kódů. Majitelé e-shopů se do brány registrují online, tedy bez nutnosti papírových smluv. Stačí jen vyplnit údaje o e-shopu, nahrát dva doklady totožnosti a doklad potvrzující vlastnictví bankovního účtu (například výpis z účtu).

Jakmile je registrace schválená, může ji daný e-shop ještě týž den používat.

Vyšší konverze

Díky nové bráně mohou obchodníci nabídnout svým zákazníkům rychlé a pohodlné platební metody bez složité administrativy. Právě způsob platby je pro zákazníky často rozhodující v případech, kdy váhají na kterém e-shopu nakoupit.

Náš vývojový tým byl možností spolupráce s ThePay.cz nadšený. Líbila se nám jeho přehlednost a široká nabídka způsobů plateb. Očekáváme, že zpříjemní nákupní prožitek všem zákazníkům, kteří bránu využijí. A právě proto jsme se rozhodli pro její implementaci na naše platformy FastCentrik,“ uvedl David Vychytil, CEO společnosti NetDirect, která FastCentrik nabízí.

FastCentrik je modulové e-shopové řešení, které pomáhá majitelům malých a středně velkých firem uspět v podnikatelském online prostředí. Testovací bezplatné měsíční užívání FastCentriku je velmi oblíbené mezi začínajícími podnikateli. Další předností platformy jsou pravidelné a bezplatné aktualizace přinášející potřebné moderní funkce. Samozřejmostí je napojení na ekonomické systémy, s vybranými velkoobchodními dodavateli i grafika na míru potřeb a přání klienta.

Diskuze k článku