TOP virály týdne: Fotbal, basket, kola a trenér retard

Leo Messi – The New Speed of Light – adidas Football

Fotbal na YouTube publikum funguje vždycky. Lionel Messi funguje taky vždycky. Tron funguje taky. Takže tahle kampaň by prostě fungovat měla. Aktuálně má video 2,3 milionu zhlédnutí, ale přeci jen nám přijde maličko nudné…

Blake and Drain

A sport ještě jednou. Basket u nás zas až tolik populární není, ve Státech je to ale trochu jinak a takovéhle reklamy se evidentně líbí. Ostatně – 3,3 milionu zhlédnutí.

An American Coach in London: NBC Sports Premier League Film featuring Jason Sudeikis

Jak běžným Američanům vysvětlit, o čem je a anglická Premier League a evropský fotbal vůbec? Vtipná parodie s komikem Jasonem Sudeikisem nás pobavila, ale přeci jen jsme sofistikovaní Evropani, takže těžko říct, jak to dopadne za oceánem.

Football on your Phone – Manning Brothers Music Video

Představte si, že byste měli fotbalové zápasy ve svém telefonu. Máte to? Prostě fotbal v telefonu. Jen si to zkuste představit. Fotbal. V telefonu. Ne, pořád myslíme, že jste to úplně nepochopili. Tak znova a hezky popořádku… 4,3 milionu zhlédnutí pro fotbalové sourozence Manningovy.

Naruto The Movie! (Official Fake Trailer)

Tento týden na YouTube k naší velké radosti probíhá Geek Week. Velká pozornost se při té příležitosti logicky upírá směrem k Japonsku, čemuž vděčíme i za tenhle oficiální falešný trailer na animovanou superstar Naruta s 5,4 miliony zhlédnutí. Nartuoooooooo! Sasukeeeeeeee!

Shark Week. #SharkCat cleaning Kitchen!

Kočky užívající si samojezdící vysavače už internet samozřejmě zná. O co je to všechno ale lepší, když je kočička u příležitosti Shark Weeku převlečená za žraloka…

Suitcase – Simon’s Cat

Jedno z nejsdílenějších videí uplynulého týdne. Možná je to tím, že nemáme kočku, možná jsme jen celkově pomalejší, ale tohle nám budete muset vysvětlit.

JBC 4X Revelations – Michal Maroši On Wallride

Tohle už jste nejspíš viděli, jen možná ne z tohohle úhlu. Tentokrát zavětřila i mainstreamová česká média a parádní bikerský kousek Michala Marošiho se jen tak neokouká.