TOP virály týdne: Ztraceno v překladu a hlavně Boobsman!

Head & Shoulders – Joel Santana em Donti Révi Caspa

Nad reklamou na Head & Shoulders jsem si docela lámal hlavu. Neznaje brazilské poměry, místní humor a především portugalštinu, není úplně snadné pochopit, o co jde. Kampaň samozřejmě můžete zkusit googlit, ale reklamní blogy, které o ní píšou, jsou překvapivě napsané taky portugalsky. Nicméně Google Translate zase jednou zachránil situaci:

„Brazilský trenér Joel Santana byl vždy údaj známý pro jeho charisma ve sportovním vesmíru. Každý, kdo sleduje fotbal minimálně už se zasmál dobrácký způsobem Joela, s jeho schránky pod paží na okraji pole nebo nezapomenutelnou rozhovor v angličtině poskytnuté v Jižní Africe, když byl ještě trenér webu. Tento rozhovor, mimochodem, stal se příčinou mnoha vtipů a imitací celé Brazílii, jako Joel mísil s velkým přesvědčením a přirozenost slova v angličtině a portugalštině, takže jejich uvažování něco téměř nemožné pochopit.“

Jasně, tak proto to má 18 milionů zhlédnutí! Díky Google!

[18+] รีวิวอึ๋ม…ดูจบ 2 นาทีชีวิตเปลี่ยน!!

Na thajskou reklamu na spodní prádlo značky Mood už naštěstí překladače potřeba nejsou, protože je pochopitelná i bez vysvětlivek. A je taková… ehm… Thajská? 8 milionů zhlédnutí.

Boobs man (SA Wardega)

YouTuber wardegasa je takový polský Rémi Gaillard. Jeho zatím nejúspěšnější video (6,5 milionu zhlédnutí) se jmenuje prozaicky Spiderman a je nepříliš překvapivě o tom, jak mistr pobíhá po Polsku převlečen za Spidermana (ale je to pecka, určitě si to dejte). Aktuální video se superhrdinské tématice nevzdaluje. Tentokrát sledujeme záchranou polskou misi hrdiny sic bez hrdinských superschopností, zato bez jakéhokoliv studu – Boobsmana. A je to boží a zároveň je to na dobrou věc, že jo… 3 miliony zhlédnutí.

Three Unwise Monkeys Official Movie Trailer 2013

Poměrně zvláštní je charitativní kampaň na World Hepatitis Day. Hodně zvláštní.

„From One Second To The Next“ Documentary – It Can Wait

AT&T rozjíždí ve velkém kampaň proti smskování během řízení (It Can Wait). Hlavní částí kampaně je více než půlhodinový dokument věnovaný tragickým osudům lidí, kteří na tuhle nerozvážnost zle doplatili. Dokument má aktuálně už skoro 2 miliony zhlédnutí, ale klidně si od oka tipneme, že to nikdo do konce nedokoukal.

Official Call of Duty: Ghosts Multiplayer Reveal Trailer

Další herní trailer, další miliony zhlédnutí. Tentokrát další CoD.

Kobe Bryant vs Michael Jordan – Identical Plays: The Sequel (Part II)

Všimli jste si někdy, že Kobe Bryant hraje úplně identicky jako Michael Jordan? Vzhledem k tomu, že nikdo z redakce basket nesledujeme, tak my teda ne. Ale někdo si dal práci s tím, aby to záběr po záběru dokázal. A výsledek je rozhodně zajímavý. 2 miliony zhlédnutí.

90 Degrees Room Prank

Jak pořádně vytočit mladšího bráchu? Neustálý lekání, ve kterým jsem vyrůstal já, se už dneska nenosí. Lepší je otočit mu pokoj o 90 stupňů, natočit si jeho reakce a hodit to na YouTube. 2 miliony zhlédnutí.