TOP virály týdne: Superúspěšný fake fail, iPhone parodie a trocha dojímání

Worst Twerk Fail EVER – Girl Catches Fire!

Tohle fail video jste velice pravděpodobně registrovali i bez nás. Aktuálně má něco přes 12 milionů zhlédnutí a nejzábavnější část příběhu pokračuje pod videem.

Jimmy Kimmel Reveals „Worst Twerk Fail EVER – Girl Catches Fire“ Prank

Jimmy Kimmel ukázal, že to celé byla jeho vlastní legrace se zaplacenou kaskadérkou. Zajímavé je, že původní video nepodpořil na žadném ze svých sociálních kanálů, údajně neplatili žádnou reklamu, video vložil na YouTube falešný nově založený účet bez historie. Je otázka, jak moc se tomu všemu dá věřit (Jimmymu asi stačí zvednout telefon a objeví se to v jiné televizní show, seeding tak proběhne z offline do online a nikdo se to nikdy zpětně nedozví). Každopádně legrace je to obrovská a tohle „revelation“ video je ještě úspěšnější než „originál“. Bezmála 14 milionů zhlédnutí.

guinness wheelchairs basketball commercial

Konečně dojemná chlapská reklama na pivko. Guiness a 6 milionů zhlédnutí.

Extra – Origami

A ještě jedna dojímací – tentokrát na žvýkačky.

Introducing the iPhone 5S

Muselo to přijít a přišlo to. Skvělá parodie na uvedení nových iPhonů už má přes 4 miliony zhlédnutí. Je to legrace, protože je to bolestivě pravdivé.

It’s Not Porn…

Skoro milion zhlédnutí má tahle parodie na… Ne, říct cokoliv dalšího, by byl spoiler, a to by byla v tomhle případě fakt škoda.

Ylvis – The Fox [Official music video HD]

Nejdřív jsme v redakci nevěřili svým uším, ale potom, co jsme si to pustili během dne ještě desetkrát, je to asi nejlepší song na světě. Hned po El Pollito Pio (TOP virály 03/13), samozřejmě.

Evolution of End Zone Dancing (Jimmy Fallon & Justin Timberlake)

Jimmy Fallon a samozřejmě především Justin Timberlake. 2,5 milionu zhlédnutí.

GTA V – The Musical (GTA 5)

Duo AVbyte sází na YouTube jedno muzikálové video za druhým. Neobvyklá forma reagující na aktuální témata je překvapivě funkční. Naposledy nás zaujal Console Wars The Musical, který se vyšplhal na dva miliony zhlédnutí, aktuální zamilovaný song o GTA má už 1,5 milionu.

Danielle

Na úplný závěr hodně hypnotický kousek o stárnutí.