TOP virály týdne: Jaguar proti Mercedesu a další Chatroulette masakr

Jaguar vs. Chicken | Jaguar USA

Mercedes před dvěma měsíci bodoval se svoji reklamou se slepicí a Jaguar ho teď před Vánoci zle zparodoval (zle v dobrém slova smyslu, samozřejmě). Originální video má přes 8 milionů zhlédnutí, parodie od Jaguaru 2 miliony.

Christmas With Pranksters!!

„Prankster“ Roman Atwood připravil speciální vánoční prank, který je takový.. jak to říct.. No.. Prostě – hodně americký.. Tentokrát je totiž bez legrace a hraje na emotivnější notu, protože o Vánocích přeci není místo na legraci. Blíží se 3 milionům zhlédnutí.

Amazing T-Rex Illusion!

Chcete doma papírového T-Rexe, který vás bude očima sledovat kamkoliv se pohnete? Není problém. Tady si ho můžete i stáhnout a vytisknout. Tahle kravinka má už přes 2 miliony zhlédnutí.

Christmas Medley Parody 2013 ft. Miley Cyrus Macklemore Ylvis Drake Lorde and More!

Pokud vás všemožné hudební mashupy z největších hitů letošního roku pořád ještě neomrzely, tady je jeden další.

JibJab 2013 Year in Review: „What A Year!“

A pokud vás neomrzelo sledovat ani různé přehledy toho, co se za rok stalo, tady je jeden tradiční každoroční od JibJabu. 1,5 milionu zhlédnutí.

Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You (Chatroulette Version)

Steve Kardynal na sebe upozornil před pár týdny „Chatroulette verzí“ Wrecking Ball od Miley Cyrus, která se neuvěřitelně rychle vyšplhala až na hodně neuvěřitelných 90 milionů zhlédnutí (mimochodem, o kolikanásobek celkového počtu uživatelů Chatroulette se asi jedná?). Železo je potřeba kout, dokud je žhavé, takže rychle následuje novinka. Vánoční All I Want For Christmas Is You. Aktuálně má už 8,5 milionu zhlédnutí.

Santa Parkour

Jak se Santa dostává ze střechy na střechu? Ne na saních, ale parkourem.. Přirozeně..