TOP virály týdne: Apple vs. Android a pravda o varlatech

Grand Theft Auto V: Michael. Franklin. Trevor.

Po nějaké době tu opět máme trailer na počítačovou hru. GTA je navíc jednou z těch nejznámějších (alespoň pro někoho jako jsem já, kdo nejvíc času u hardcore her strávil před 10-15 lety). Nový klip má už 3,5 milionů zhlédnutí.

Switch to the Nokia Lumia 920 Windows Phone

Nokia s Windows Phonem si utahují z agresivních fanatiků Applu a Androidu. Video má už 3,2 milionů zhlédnutí.

reklama na raiffeisenbank želivského

Tahle dadaistická reklama na pobočku Raiffeisenbanky na Želivského (od které se oficiálně banka distancovala) má sice jenom 34 tisíc zhlédnutí, ale rozhodně v ní naleznete hodně kultovní dialogy: „Většinou klienta vyzpovídám: přejete si investovat dnes, nebo už včera?“ Kam se hrabe zapomenutá okurka.

Dove Real Beauty: #Balls

Další parodie na úspěšnou reklamu od Dove. V originálu jsme sledovali ženy, které zjišťují, že jsou krásnější, než si samy myslí. V první parodii jsme se dozvěděli, že muži jsou naopak výrazně méně atraktivní, než si sami myslí, a nakonec odhalíme pravdu o varlatech. Of course!

Follow me on Twitter @nqtv (Rémi Gaillard)

Rémi Gaillard už před pěti lety bydlel ve výtahu, pobíhal po městě jako Pac Man, terorizoval nebožáky v převleku klokana, vetřel se na kulturistickou soutěž, nebo se projížděl ve městě v motokáře v převleku za Maria (mimochodem, tohle video je jeho zatím nejúspěšnější s 52 miliony zhlédnutí). Doba se změnila a kromě YouTube je potřeba mít i followery na Twitteru. A Rémi si nejdřív to sledování musel vyzkoušet.

Lie Witness News – Coachella 2013

Jimmy Kimmel je rozhodně jeden z našich nejoblíbenějších amerických bavičů/moderátorů. V poslední díle jeho „Lie Witness News“, který má už 10 milionů zhlédnutí, se návštěvníků hudebního festivalu ptá, jak se jim líbí neexistující kapely a interpreti. A světe div se, návštěvníci je znají…

A mimochodem, pokud vás virály baví tak jako nás, nezapomeňte se přihlásit na náš Viral Fest & MEME Fest v Praze a vůbec poprvé i v Brně!