Pinterestové PFko od slovenských SCR se vážně povedlo

Do našeho tradičního přehledu agenturních PF se snažíme řadit hlavně ta, s nimiž si někdo dal práci a umí vtáhnout do hry. Ohlas byl i letos velký a stále se nám scházejí další příspěvky – třeba dneska ráno nám ve schránce přistál tenhle a hned nás zaujal. S jeho pomocí můžete vytvářet personalizovaná pinterestová přání pro své přátele, jako je tohle pro Tyinternety. Stačí ho poskládat z obrázků písmen, která zaměstnanci studia vytvořili z vlastních těl.

Musíme ocenit především propracovaný mailing, který slouží jako rozhraní pro přístup k jednotlivým atrakcím. Ty zahrnují kromě prohlídky vlastního přání již zmíněnou možnost vytvořit nové přání z připravené abecedy, podívat se na nástěnku s obrázky všech zúčastněných zaměstnanců nebo si prohlédnout krátké video z focení. Bez tohoto mailu v poště je tedy zážitek o něco menší (škoda, že není i ve formě microsite), ale i tak si můžete s písmeny vyhrát.

Přidejte celkově hezké zpracování a samozřejmě dobrý nápad na počátku a ve výsledku máme nového slovenského oblíbence, přestože stejně jako Zaraguza a její Party Analyzer přichází s mírným zpožděním.