ShopCamp již po osmé v Praze

Osmý ročník komunitní e-commerce konference ShopCamp proběhne letos 2. září tradičně v prostorách Fakulty architektury ČVUT v Praze. Celodenní konference nabídne 12 přednášek, 8 workshopů a doprovodný program s partnerskými stánky. ShopCamp je nadále pro všechny majitele a zaměstnance e-shopů zdarma, registrace startuje 15. června.

ShopCamp je již stálicí mezi českými e-commerce konferencemi. Přináší užitečné a praktické informace e-shoperům a je typický pro svou přátelskou atmosféru a otevřenost. Podporuje budování vztahů mezi návštěvníky, speakery a partnery, a zároveň přináší hodnotné přednášky skvělých speakerů. 

Vystoupí špičky české e-commerce

Letos na ShopCampu vystoupí Lukáš Havlásek, web & innovation director e-shopu s kosmetikou a parfémy NOTINO, který působí ve 24 zemích a loni dosáhl obratu ve výši 14,5 miliardy korun. Dále vystoupí Dominik Píchal, zakladatel e-shopu se zdravými potravinami Grizly.cz, který nedávno získal významnou investici od skupiny eRockets, nebo specialista na věrnostní programy a přímý marketing Radek Hrachovec, který je držitelem titulu Certified Loyalty Marketing Professional a pracoval například pro společnosti Baťa, Blažek, nebo Klenoty Aurum. 

Přednášejte na Shopcampu

Jedním z klíčových atributů, který utváří ShopCamp a jeho komunitní atmosféru, je možnost přihlásit si přednášku nebo workshop do tzv. barcamp části. Registrovaní účastníci následně hlasují o řečnících, které chtějí slyšet a mají tak přímý vliv na část programu. Přihlásit se může kdokoliv od 8. června na shopcamp.cz. Vítězný obsah bude zařazen do oficiálního programu konference. 

„Loňský ročník byl extrémně náročný kvůli nejistotě okolo epidemiologické situace. Nakonec se nám podařilo uspořádat skvělou a bezpečnou akci, a to bychom rádi letos zopakovali. Chceme připravit klasickou konferenci, jakou účastníci znají z minulých let, a která už všem chybí. A věříme, že se nám to letos opět podaří, komentuje organizátorka Johana Kapošváryová.

ShopCamp láká větší e-shopy

Od prvního ročníku v roce 2014 navštívilo ShopCamp již přes 4000 účastníků. Konference láká čím dál větší e-shopy s obraty v řádech vyšších desítek milionů korun a nadále zůstává oblíbenou konferencí. ShopCamp probíhá již tradičně pod patronáží jedniček mezi tvůrci e-shopů Shopsys a Shoptet, a pod záštitou Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Generálním partnerem konference je opět nákupní rádce Heureka. 

Registrujte se zdarma

ShopCamp je zdarma pro zástupce ambiciozních a rostoucích e-shopů, které se chtějí zlepšovat. Vstup na akci je podmíněn registrací, ta bude probíhat od 15. června od 14:00 hodin na webu ShopCampu. Registrace většinou mizí velmi rychle, v jednom z předchozích ročníků bylo prvních 100 vstupenek rozebráno za 3 vteřiny. Zajistěte si své místo i vy a nenechte si ShopCamp ujít. Pro aktuální informace sledujte Facebook a www.shopcamp.cz

Total
1
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nejkontroverznější hesla na Wikipedii? U Čechů jasně homosexualita

Tým Oxfordských výzkumníků provedl zajímavou studii. Zkoumal, jaké články na WIkipedii jsou nejkontroverznější. Za měřítko považoval, zda různé skupiny autorů soupeří o zobrazení svých editací. Jako jednou z jazykových verzí se zabýval i českou WIkipedií, která odhalila tichý souboj, který probíhá mezi liberální a konzervativní částí editorů encyklopedie.
Přečtěte si více

Jak moc zelený je Facebook? Docela dost

Facebook chce do roku 2015 brát čtvrtinu spotřebované elektrické energie z obnovitelných zdrojů a do roku 2014 spustit nové datové centrum ve Švédsku, které bude poháněné pouze vodní energií. To jsou ušlechtilé cíle, ale vyvolávají otázku, jak ekologicky si největší sociální síť vede dnes. Odpovědi může nastínit zpráva o stavu za rok 2011.