Miton spustil Inzeromat, který vloží inzeráty na všechny inzertní servery najednou

Prodáváte na inzertních serverech? Miton vám to usnadní. Jeho nová služba Inzeromat automaticky vloží váš inzerát na nejrozšířenější online bazary najednou a díky tomu zasáhnete víc potenciálních kupců. Inzeromat funguje jako web i mobilní aplikace, zatím pro Android.

“Hlavní cíl inzerenta je prodat zboží. Z jeho pohledu je jedno, kde prodá. Díky Inzeromatu může jednoduše vystavit zboží všude. Tím si inzerent maximalizuje šanci na rychlý prodej,” říká Martin Jiřička, který vede tým Inzeromatu.

Díky Inzeromatu mohou prodejci oslovit více možných kupců, než kdyby použil jen jeden server. Dokáže se propojit s Sbazarem, Bazošem, Letgo a Bayo, na které dohromady chodí kolem půl milionu potenciálních zákazníků každý den. Vkládání inzerátu je zdarma.

Na začátku je potřeba propojit službu s účty na inzertních portálech. Na ně se uživatel přihlásí jen jednou, stávající i nové inzeráty pak již může vystavovat z Inzeromatu na všechny připojené inzertní portály najednou. Jakmile zákazník zboží prodá, tak jednoduše přes jedno kliknutí na Inzeromatu svou nabídku stáhne ze všech inzertních serverů najednou.

inzeromat_homepage

Homepage Inzeromatu

„Mnohé zavedené inzertní služby v České republice fungují a prakticky i vypadají stejně jako před osmi lety, míra inovace je minimální. Přitom dnešní technologie dokáží nabídnout uživatelům mnohem větší komfort. Klíčovou roli ve změně celého odvětví budou hrát mobilní zařízení,“ říká Kamil Demuth, investiční manažer Mitonu.

Šéf Inzeromatu Martin Jiřička dříve pracoval v Liftagu, Seznam.cz, Centrum.cz nebo společnosti Etnetera. Rozjížděl také inzertní službu Bayo, která byla pro Miton první fází vstupu na trh s použitým zbožím a vedla k založení Inzeromatu.

Investiční skupina Miton je v poslední době aktivní, nedávno vstoupila do startupu Rossum a do služby Ulovdomov.cz. Drží podíl v řadě společností a působí v osmi státech Evropy. Podrobněji o jeho aktivitách za 15 let existence píšeme zde.

Diskuze k článku

 • Zeki Murat

  Dobrý den, pane / paní.

  Jsme soukromá úvěrová společnost a nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 2% a nabízíme různé půjčky, jako jsou osobní půjčky, podnikatelské úvěry, konsolidační úvěr, zajištěné a nezajištěné úvěry apod.
  Děkujeme, že jste si přečetli tuto reklamu.
  Pro další informace a dotazy nám prosím zašlete e-mail, abyste získali úvěr od naší společnosti prostřednictvím následující e-mailové adresy:
  Zekimurat01@gmail.com

 • Garcia J Sacramento

  Ahoj
  Jsme křesťanská organizace vytvořená tak, aby pomohla lidem, kteří potřebují pomoc, jako je finanční pomoc. Pokud tedy procházíte finančními potížemi nebo máte finanční potíže a potřebujete peníze na zahájení podnikání, nebo potřebujete půjčku na splácení dluhu nebo platbu z vašeho účtu na začátku dobrého jednání, nebo se snažíte získáte půjčky od domácích bank, kontaktujte nás dnes, e-mailem pastorwilliams1211@gmail.com, protože Bible říká: „Lukáš 11:10 Každý, kdo žádá, přijímá, hledá, a kdo klepá, dveře se otevírají. Nechte tuto příležitost vynechat, protože Ježíš je dnes včera stejný a navždy víc. Prosím to vážně a Bůh se bojí lidí.

 • Heinz Munkel

  Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na refinancování svého domu nebo rozšíření svého podnikání? Potřebujete úvěr k vypořádání naléhavých dluhů a pobytu u jednoho věřitele? Potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? atd. Získejte svůj úvěr od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze převedené na váš účet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úvěru, neváhejte nám zaslat žádost prostřednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

 • Klanovsky Emil

  Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, úvěry na bydlení, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci a vánoční půjčky? Potřebujete půjčku k zahájení malého, středního nebo velkého podnikání? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete úvěr na nákup vybavení pro práci? Získejte odpověď na všechny vaše problémy a získejte svůj úvěr dnes s úrokovou sazbou 2% a naše transakce jsou rychlé, bezpečné a pohodlné a 100% záruka. e-mail prostřednictvím: klanovskyemil@gmail.com