Načítání akcí
  • Tato akce již proběhla.

mDevTalk #7

Čtvrtek 30. 3. od 18:30 - 22:00

| Zdarma

Další mDevTalk je tady!

Protože jsme otestovali přesun akce do menších prostorů a minule to v Ackee zafungovalo, přesuneme se tentokrát do HUBu Etnetery a opět spojíme talky s afterparty.

Na programu jsou dvě zajímavé přednášky, následující diskuse, samozřejmě malé občerstvení a na závěr neformální posezení u piva. :)

Prvního talku se ujme Roberto Orgiu, Google Developer Expert, s řadou zkušeností jak s vývojem na Androidu, tak s organizací DroidConu v Itálii. Jeho vášní jsou videohry :). Během přednášky s názvem RxJava 2 for the rest of us se zaměří na to, jak bezbolestně a jednoduše zmigrovat váš kód do RxJavy 2.

Druhým speakerem je Tomáš Kohout, iOS Developer, nadšenec do Swiftu a autor projektu OSTRAJava (na tento jazyk určený převážně horníkům se můžete Toma zeptat na afterparty :)). Název jeho talku hovoří za vše: Jak zrychlit iOS vývoj pomocí Swift Playgroundů. To se dozvíte a rozhodně nepůjde o prezentaci s teorií, Tomáš bude programovat – ukáže, jak vytvořit playground pro středně složitou appku a jak ho použít pro urychlení vývoje.

Tak se nezapomeň REGISTROVAT, ať po přívalu nových informací zbyde pivo i na tebe. :)

 

Podrobnosti

Datum:
Čtvrtek 30. 3.
Čas:
18:30 - 22:00
Cena:
Zdarma
Webová stránka:
https://www.eventbrite.com/e/mdevtalk-7-tickets-32650523595
Pořadatel:
Ackee
Webová stránka:
https://www.ackee.cz/

Místo konání

Etnetera
Jankovcova 1037/49, Praha 7, Praha 170 00 Česká republika
+ Mapa Google
Telefon:
+420 233 326 810
Webová stránka:
http://www.etnetera.cz/

Diskuze k akci