Načítání akcí
  • Tato akce již proběhla.

Digitální nomádství s Matoušem Vinšem (Hledáme Dream Job)

Středa 22. 3. od 19:00 - 21:00

| Zdarma

Je pro tebe v práci důležitá hlavně svoboda? Nechceš celé dny vysedávat v nudné kanceláři, případně se kvůli práci stěhovat do jiného města?
Práce na dálku je stále snadnější a zdaleka už není jen doménou ajťáků. Vždyť pracovat z Brna pro pražskou firmu je dnes celkem normální v mnoha oborech. A odsud už je jen krůček k tomu, vozit si práci po celém světě. Stát se digitálním nomádem. A nebo taky ne – stačí, že ti umožní více si užívat rodinu a naši krásnou zemi.
Za pár let bude na dálku pracovat více než čtvrtina všech lidí. Už dnes je naštěstí celkem běžné se na nějakou dobu sbalit a vyrazit pracovat z jiné země. Jak pro freelancery, tak pro zaměstnance. Zkus si to taky a buď ready na velkou změnu, která už v USA pořádně hýbe trhem práce.

Matouš Vinš je cestovatel, digitální nomád a autor Travel Bible. Může pracovat odkudkoliv a aktivně toho využívá. Za poslední rok strávil 10 měsíců na cestách. Matouš věří, že podobný životní styl je dnes dostupný skoro každému a digitální nomádství i práci na dálku obecně propaguje v médiích i na přednáškách a kurzech.

Podrobnosti

Datum:
Středa 22. 3.
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
Zdarma
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/407282792959483/
Pořadatel:
Skautský institut
Webová stránka:
http://www.skautskyinstitut.cz

Místo konání

Skautský institut
Staroměstské náměstí 4, Praha 1, Praha 110 00 Česká republika
+ Mapa Google
Webová stránka:
http://www.skautskyinstitut.cz

Diskuze k akci