Načítám Akce

3KN Three Kings Night – večer tříkrálový

10. 1. 2018 od 19:00

| Zdarma

Večírek roku už v lednu! Save the date and stay tuned.
Pro více informací sledujte: https://www.3kn.cz/

3KN Three Kings Night – večer tříkrálový je závěrečnou událostí série akcí Tržiště pro startupy a korporace, které proběhly během celého roku v Praze, Brně a Ostravě.

6. 1. se slaví svátek Tří králů, kteří zastupují mudrce z daleka. Naši tři králové představují 3 skupiny – STARTUPY, KORPORACE, PODPOROVATELE – které 3KN propojí v soutěžním pitchi a královské výzvě.

  • V každé kategorii se utkají 3 účastníci v soutěžním 5minutovém pitchi, ve kterém musí zkombinovat prezentaci své společnosti s námi zvoleným tématem.
  • Návštěvníci hlasují kartou pro jednoho z pitchujících v každé kategorii, soutěžící s největším počtem karet bude vyhlášen jako king of startups, king of corporations, king of enablers.
  • Vítězové postupují do královské výzvy, ve které budou spolupracovat na úkolu zadaném na místě

Celým večerem provází Tomáš Studeník z Fuckup Nights. Můžete se těšit na soutěž v nelehkém pitchi, šermířský souboj, papírové koruny, královskou hostinu a mnoho dalšího.

Soutěží se ve třech kategoriích – startup, korporace, podporovatel. Vítězové každé kategorie postupují do královské výzvy která prověří jejich schopnoti a kreativitu.

Přihlašování do soutěžního pitche bude možné https://www.3kn.cz/

Vstupné je DOBROVOLNÉ, výtěžek bude určen na podporu dobré věci. PRO VSTUP NA AKCI SE PROSÍM REGISTRUJTE zde: http://bit.ly/VecirekRoku

Details

Date:
10. 1. 2018
Time:
19:00
Cost:
Zdarma
Website:
https://www.3kn.cz/
Pořadatel:
Fenek^^
Phone:
+420 731 759 649
Email:
Website:
fenekpr.cz

Místo konání

Sacre Coeur
Holečkova 31
Praha, 15000 Česká republika
+ Google Mapa
Phone:
+420 739 168 033
Website:
http://www.sacrecoeur.cz/

Diskuze k akci