Absurdnosti hledání webu minulého týdne: Bulvár a kegelovy cviky pro muže

Vezmete jednu hvězdu filmu pro dospělé, jednu rychle fungující kampaň a jedny kegelovy cviky – ale nenechte se zmást, tentokrát pro muže – a máte jasný mix: nejzajímavější hesla na webu z minulého týdne. Tedy ta, co vyhledávali lidi na Seznamu. A my víme, proč. 

 

1.       Ivan Jonák zemřel – nárůst hledanosti o 34 578 %

Generace dnešních dvacátníků před necelými dvěma lety nevěřícně koukala, když se po propuštění Ivana Jonáka v médiích rekapitulovaly všechny jeho excesy z počátku devadesátých let. Ze současného pohledu působí jeho jízdy po Praze v kabrioletu s nahými společnicemi či venčení domácích mazlíčků v podobě medvěda a krokodýla jako naprostý bizár. Discoland Sylvie, 18 let za vraždu manželky… a teď zemřel – pouhých 666 dní od chvíle, kdy opustil brány vězení. Náhoda? Nemyslíme si!

Zdroj: Facebook Ivana Jonáka

Zdroj: Facebook Ivana Jonáka

2.       Melissa Riso – nárůst hledanosti o 326 400 %

S luxusním tělíčkem to dotáhla až k nafocení kampaně na předraženou značku balené vody. A taky je to mj. herečka – nejen z filmu (ano, jednotné číslo není omyl) pro dospělé. Melissa Riso zkrátka minulý týden díky svojí sexy postavičce rozvířila vody českého bulváru a neminulo jí druhé místo v našem žebříčku. A my jsme rádi, že tentokrát nepíšeme samé nekrology.

3.       Michal Pavlata, Lucie Radová, Tata Bojs – nárůst hledanosti o 6 972 %

Televizní okénko nesmí chybět ani v tomto vydání. Zastupuje ho minulý díl Všechnoparty, kde Karel Šíp zpovídal cestovatelku Lucii Radovou, která prokřižovala 40 zemí světa, herce se sametovým hlasem Michala Pavlatu a Mardošu z Tata Bojs. A teď kvízová otázka pro fanoušky této přední české kapely: jak se jmenuje Mardoša občanským jménem? A ne že to budete hledat na internetu!

4.       Zonky – nárůst hledanosti o 1 170 %

Nová kampaň na platformu Zonky vypadá celá zalitá sluncem – lidé půjčují lidem, a tak si v reklamě mile vyhlížející Magda sežene peníze na karavan během tří hodin od 107 lidí. Jenže co si budeme povídat, v reálném životě ti, kteří potřebují půjčku, nevypadají jako Magda. Spíš tam narazíte na jedince, kterým už nepůjčí ani v bance. A to se vyplatí si spíš vsadit sportku. Nebo ne? Máte se Zonkami dobrou zkušenost?

5.       Cviky Kegelovy pro muže – nárůst hledanosti o 5 115 %

Ženy, které neznaly Kegelovy cviky dřív, začaly okamžitě s jejich praktikováním po zhlédnutí scény ze Sexu ve městě, kdy je nejprostopášnější hrdinka Samantha procvičovala v baru u koktejlu. Posílení pánevního dna má totiž pro ženy blahodárné zdravotní účinky. Jenže přeci jen doba pokročila a američtí vědci musí chrlit stále nové výzkumy. Takže tramtadadá, nyní přišli na to, že tyto cviky jsou prospěšné i pro muže, kteří díky nim vylepší svou erekci i orgasmus. Takže cvičme v rytme a za týden napočtenou.

 

Diskuze k článku